Конспект заняття колективної праці середній групі дитячого садка «Урок праці для Федори. Конспект заняття з праці у середній групі Конспект заняття у середній групі домашня праця

Конспект заняття з ручної праців середній групі дитячого садка

Тема: «Веселі кондитери»

Мета: знайомство з працею кухаря – кондитера

1. Познайомити дітей насилу кухаря – кондитера, з характерними особливостями зовнішнього вигляду, предметами та технікою необхідними для роботи. Вчити дітей ліпити частування із солоного тіста. Закріпити вміння: скачувати грудочку тіста круговими рухами між долонями, сплющувати його. Вчити надавати виробу закінченого вигляду, оформляючи вироби бісером.

2. Розвивати: почуття форми, пропорції, окомір, дрібну моторикурук, фантазію, творчість. Розширити кругозір та словниковий запас дітей.

3. Виховувати інтерес до праці дорослих.

Матеріал:

    Фото «Праця кухаря – кондитера».

    Фартухи, косинки.

    Солене тісто– жовтого, червоного, зеленого кольору. Дошки для ліплення, серветки.

    Бісер, формочки для вирізування фігур, качалки.

Хід заняття

Діти приходять у гості до «кухаря-кондитера» (вихователь у фартуху та ковпаку).

«Кондитер»: - Здрастуйте хлопці, я – кухар – кондитер! А ви хочете стати веселими кухарями? (Відповіді дітей)
- А для цього нам потрібно познайомитися з професією кухаря-кондитера, і навчитися готувати як справжні кухарі-кондитери.
- А хто такий кухар? (Діти відповідають).

«Кондитер»: - А тепер я розповім вам про свою професію, яка називається кухар – кондитер.

Кухар - кондитер - це людина, яка випікає, а потім прикрашає тістечка, торти, печива, пряники.
- Професія кондитера дуже складна, і водночас дуже цікава, творча та… смачна.

Хто з вас був у кафе, чи купували в магазині смачні тістечка та торти? Як красиво оздоблені? 

«Кондитер»: - У кухаря - кондитера є спеціальний одяг, який він одягає, приходячи на роботу. Це – халат, фартух, ковпак чи косинка. А робить він це для того, щоб не забруднити свій одяг і щоб нічого не потрапило в їжу.

«Кондитер»: - Звичайно кухар – кондитер великий майстерсвоєї справи. Але у нього є помічники – це робочі інструменти, які допомагають робити, випікати та прикрашати тістечка та торти.
Показ інструментів – помічників для кухаря – кондитера.

Практична частина

Тепер я хочу навчити вас робити тістечка.
Тістечка ми ліпитимемо з кольорового, солоного тіста.
Їсти їх не можна, зате з ними можна грати, коли вони висохнуть, у «Кафе», в «Магазин», пригощати ляльок або просто подарувати.
Але спочатку вам потрібно надіти робочу форму.
(Діти надягають фартухи та косинки)

Пальчикова гімнастика

Тісто ручками пам'ятаємо (стискати і розтискати пальчики),
Солодкий тортик спічем (приплескувати долонями),
Серединку змастимо джемом (кругові рухи пальцями по долоні),
А верхівку – солодким кремом (кругові рухи пальцями по долоні)
І кокосовою крихтою ми посиплемо торт трошки («сиплемо» крихту пальчиками обох рук),
А потім заваримо чай (пальці «щепотою», кругові рухи кистями обох рук),
У гості друга запрошуй! (Долоні вгору, стискати і розтискати пальці).

Послідовність роботи

1. Скачуємо кулю з грудочки жовтого, солоного тіста.
Сплющуємо його. Це є основою. Поміщаємо на підставку.
2. Оформляємо «тістечко» бісером, надаючи виробу закінченого вигляду.

Підсумок

Хлопці, та ви справжні кухарі – кондитери. Які гарні тістечка ви зробили.
(Аналіз робіт).

Як називається людина, яка випікає
тістечка та торти?
- Який одяг він одягає, прийшовши на роботу?
– Які інструменти він використовує у своїй роботі?
І ще ми повинні дати обіцянку «Веселих кухарів»!
А тепер ми посміхнемося,
Міцно за руки візьмемося.
І один одному на прощання
Ми подаруємо обіцянку.
Будемо з тестом ми дружити,
І ліпити! Ліпити! Ліпити!

КОНСПЕКТ КОЛЕКТИВНОЇ ПРАЦІ ПРИБИРАННЯ ІГРОВИХ КУТОЧКІВ У СЕРЕДНІЙ ГРУПІ «Урок праці для Ленивиці»

Ціль:
Навести лад у ігрових куточках.
Програмний зміст: Продовжувати тренувати дітей у правильному користуванні збиральним інвентарем (ганчірками для протирання пилу), протирати пил; виховувати інтерес до праці та бажання працювати; розвивати навички елементарної трудової діяльності.
Попередня робота:Спостереження за роботою помічника вихователя, розмова необхідність праці для загальної користі. Читання художньої літератури«Федоріно горе», перегляд мультфільму «Мороз Іванович».
Підготовка вихователя:Читання методичної літератури, планування послідовності роботи.
Обладнання:Інвентар: фартухи за кількістю дітей, ганчірочки 30х30 см, 2 тази з теплою водою.
Час проведення:друга половина дня.
Спосіб об'єднання дітей:праця поруч.
Організація дітей: сюрпризний момент.
Методичні прийоми:сюрпризний момент, показ, порада.

Хід колективної праці

Восп-ль:Діти, підійдіть все до мене.
Діти підходять до вихователя. Лунає стукіт у двері. Входять дві дівчинки (под.гр.), одягнені в російські сарафани.

1 дів.: Здрастуйте хлопці!
Діти: Привіт!
1 дів.: Ми дівчатка з казки "Мороз Іванович". Мене звуть Рукоділка, а це моя сестричка – Ледачка. У нашої мами незабаром день народження, і ми хочемо зробити мамі приємне – щоб у хаті було чисто. Але моя сестричка не вміє витирати пил з поличок у шафі і витирати пил з іграшок. Ви допоможете нам, хлопці, навчите Ленивицю?
Діти: Так, допоможемо.
Керівниця:Хлопці, а ви вмієте витирати пилюку?
Діти: Так, вміємо.
Керівниця:А що потрібно, щоби витирати пил?
Діти:Вода та ганчірочки.
Восп-ль:Правильно, хлопці! Все це ми маємо. І вода і ганчірочки, і фартухи. І зараз дітлахи навчать Ленивицю витирати пил на поличках, протирати іграшки та прибирати їх на місце. Та хлопці?
Діти: Так, навчимо.
Восп-ль.: Діти зараз ми розділимося на дві групи. Одягнемо фартухи, загорнемо рукави, щоб не намочити одяг, візьмемо ганчірочки. Одна група протиратиме з Рукоділкою гумові іграшки, а інша група навчатиме Ленівицю протирати пил на поличках.
А ми з Ленивицею допоможемо хлопцям одягнути фартухи.
Восп-ль.: Хлопці, щоб вода з ганчірочки не капала на підлогу, що треба робити?
Діти: Сильно віджимати ганчірочку.
Восп-ль.: Правильно.
Вихователь ділить дітей на дві групи. Діти за допомогою Рукоділки та Ленивиці одягають фартухи та починають працювати.
У міру роботи дітей, вихователь допомагає дітям, які потребують поради, нагадує про необхідність ставити іграшки на місце і показує особистим прикладом, як потрібно сильно вичавлювати ганчірочку. Діти закінчують роботу.
Восп-ль.: Ось, молодці, хлопці! Усі встигли зробити.
Керівниця: Так! Усі встигли! Усі змогли! І сестричку мою Ледачку навчили витирати пил.
Ледачка: Так, хлопці мене навчили. Дякую їм велике. Тепер я й сама впораюсь із цією роботою. Все зможу. До побачення хлопці.
Діти: До побачення.
Восп-ль.: Подивіться, хлопці, які ви молодці. Кожен попрацював трішки, а разом ви навели лад у нашому ігровому куточку. Як говориться в російському прислів'ю «Дружно не важко, а порізь хоч кинь». Подивіться, як у нас стало чисто та красиво. Усі іграшки нам усміхаються. Ви всі старалися, працювали дружно, допомагали одне одному, робили все вірно.
Усі молодці!
А тепер як кажуть у російській народному прислів'ю" Зробив справу гуляй сміливо".
Ви тепер можете пограти чи помалювати.
А чергові допоможуть мені скласти всі ганчірочки в тазик, а фартушки в коробку.

Тетяна Нікітіна
Конспект заняття з ручної праці «Кумедні їжаки» в середній групі

Конспект керівництва трудовою діяльністю у середній групі

Тема: « Смішні їжака»

Вид праці: ручна праця

Ціль: вчити дітей складати образ тварини з частин (природний матеріал).

Завдання:

Освітня: вчити дітей аналізувати природний матеріал як як основу майбутньої вироби, а й як деталь майбутньої вироби, значиму для побудови майбутнього образу.

Розвиваюча: продовжувати вдосконалювати конструктивні навички та вміння: з'єднання частин за допомогою пластиліну, доповнювати зображення деталями; відбирати самостійно засоби виразності.

Виховна: виховувати у дітей самостійність та інтерес до конструювання.

Словникова робота:

Активізація словника: пори року, лісові тварини.

Поповнення словника: природний матеріал.

Попередня робота:

Розгляд ілюстрацій тварин (ведмідь, заєць, лисиця, вовк, їжачок);

Відгадування загадок про лісових звірів;

Розгляд фотографій готових виробів з природного матеріалуіз виділенням деталей виробів;

Розгляд природного матеріалу (шкаралупа волоського горіха, шишки, соснові голки)та експериментування з ним;

Виготовлення виробів за задумом у спільній з вихователем діяльності.

Устаткування:

Фотоапарат, магнітофон.

Демонстраційне: технологічна карта послідовності виконання роботи

Роздавальне:

Пластилін, дощечки, серветки, стеки;

природний матеріал: шишки, кора від дерева, соснові голки, листя дерев, аркуш паперу А4, клей ПВА, зубочистки.

Діти сидять півколом на подушечках на килимі з вихователем.

Діти, які пори року ви знаєте, скільки всього пори року? (Відповіді дітей.). Яку пору року люди найчастіше ходять у ліс? (Влітку.)А навіщо вони йдуть у ліс? (Відпочивати, збирати ягоди, гриби, шишки.)А що ми ще можемо цікаве зібрати у лісі? (Насіння, шишки, гілочки, камінці, листочки, квіти і т. д.)Навіщо це нам потрібно? (Щоб робити цікаві вироби.)Тільки у лісі ми можемо збирати різний матеріал? Звичайно ні, ми його можемо збирати скрізь, на ділянці дитячого садка, біля річки, на алейці і т. д. Діти як ви будете поводитися в лісі, ламати гілки, рвати оберемками квіти (ні, а чому ні? (Природу треба берегти). Ми з вами вже не раз збирали різний непридатний матеріалта природний. Розглядали його. Думали, що з нього можна зробити?

У цей час лунає стукіт у двері: Хто це до нас стукає? Піду подивлюсь.

Заходить Лісовичок, вітається з дітьми. Я прийшов до вас у гості, приніс подарунки від своїх лісових друзів. Але подарунки віддам вам тільки тоді, коли ви відгадаєте загадки про моїх лісових друзів. Я загадки вам загадуватиму, а ви відгадуватиму.

1. Комочок пуху

Два довгі вуха

Стрибка спритно,

Любить морквину. (Заєць.)

2. Він у барлозі спить взимку

Під величезну сосну,

А коли прийде весна

Прокидається від сну. (Ведмідь.)

3. Звірятка дізнаємося ми з тобою

За двома такими прикметами:

Він у шубці сіренькою зимою

А в рудій шубці влітку. (Білка.)

4. Трави копитами торкаючись

Ходить лісом красень.

Ходить сміливо та легко

Рога розкинувши широко. (Лось.)

5. Влітку в болоті

Ви її знайдете.

Зелена квакушка

Хто це…. (Жаба.)

6. Не кравець, а все життя з голками ходить. (Їжачок)

7. Хвіст довгий ... Самі - крихти,

Бояться дуже кішки. (Миші.)

8. Відгадайте це хто ходить у кістяному пальті? (Черепаха.)

Молодці! Усі загадки відгадали. Ось вам і подарунок від мене та моїх лісових друзів. (Передає барвисту коробку з шишками, жолуді, насінням, гілочками, камінчиками, листочками і т. д.) Подивіться діти скільки тут природного матеріалу з яких можна зробити багато цікавих виробів.

Дякую тобі Лісовичку за чудовий подарунок.

Фізмінутка.

Ми перевірили поставу

І звели лопатки,

Ми схожі на шкарпетках,

А потім на п'ятах.

Потім м'яко, як лисята,

І як ведмедик клишоногий,

І як заінька - трусишка,

І як сірий вовк-вовчик.

Ось згорнувся їжак у клубок,

Тому що він здригнувся.

промінчик їжачка торкнувся,

їжачок солодко потягнувся.

А тепер, хлопці, встати,

Руки повільно підняти,

пальці стиснути, потім розтиснути,

Руки вниз і так стоять.

Нахиліться праворуч, ліворуч

і беріться знову за справу.

Діти, а ми теж зробимо подарунки для Лісовичка та його лісових звірів. Подивіться, що у вас лежить на столі (природний матеріал).

Подумайте, що можна зробити з того, що у вас лежить, яка лісова тварина?

Працюйте акуратно, не поспішаючи. Думайте, куди, яку деталь прикріпити.

Беремо лист А4, наносимо на нього клей, викладаємо на нього листя, кору дерев, соснові голки. Все це приклеюємо. Наша галявина готова.

Тепер приступаємо до виготовлення їжачка.

1. Голова їжачка. Скочуємо з пластиліну кульку, потім формуємо з неї конус і ліпимо його основою до тупого кінця соснової шишки. Вістря конуса злегка загинаємо вгору, щоб вийшла кирпата мордочка їжака.

2. За допомогою стека продавлюємо на кінчику мордочки отвір.

3. Беремо маленький шматочок чорного пластиліну, формуємо з нього кульку. Вкладаємо кульку в отвір на кінчику мордочки-конуса.

4. Акуратно придавлюємо чорну кульку, щоб вона прикріпилася до мордочки - це буде ніс їжачка.

5. За допомогою зубочистки продавлює отвори на конусі в тих місцях, де будуть очі їжака.

6. Беремо два шматочки чорного пластиліну однакового розміру, скачуємо з них дві кульки. Вдавлюємо кульки в зроблені зубочисткою отвори для очей.

7. Беремо два шматочки білого пластиліну однакового розміру – у два рази менше, ніж були попередні чорні кульки. З білого пластиліну теж формуємо однакові кульки та прикріплюємо їх поверх чорних. Так ми створюємо ефект блискучих очей.

8. Відокремлюємо від шматка світлого пластиліну, що залишився, два рівних шматочки. Їх ми використовуємо виготовлення вух. Скачуємо дві однакові кульки, потім розплющуємо кульки в коржики.

9. З коржів формуємо вуха і прикріплюємо їх до голови їжака.

10. Пластилін, що залишився, світлий ділимо на 4 рівні частини. Скочуємо з них кульки, прикріплюємо кульки до шишки в тих місцях, де мають бути лапки. Злегка приплющуємо кульки. За допомогою зубочистки можна намітити на лапках пальці з кігтиками.

11. Їжачки готові! А тепер давайте запросимо їжачків на лісову галявину.

Під час роботи заохочувати дітей до виявленої ініціативи.

Ось і закінчили ми з вами подарунки для лісових наших друзів.

Лісовичку, тобі сподобалися подарунки від дітей?

Дуже сподобались! Думаю, і моїм друзям сподобаються. Хлопці я поспішаю в ліс до своїх друзів, щоб їх порадувати вашими подарунками.

Хлопці! А давайте ми з вами як їжачки подихаємо.

Поворот голови вправо-ліворуч у темпі руху. Одночасно з кожним поворотом вдих носом: короткий, шумний (як їжачок, з напругою м'язів усієї носоглотки (ніздрі рухаються і як би з'єднуються, шия напружується). Видих м'який, довільний, через напіввідкриті губи.

Повторити 4-8 разів.

Ну от і все!

До побачення, до швидкої зустрічі у лісі.

Вигляд:господарсько - побутова праця.

Програмний зміст:

Ціль:Формувати в дітей віком вміння працювати у колективі.

Виховні:Виховувати в дітей віком позитивне ставлення до праці, доброзичливе ставленняодин до одного, дбайливе та уважне ставлення до оточуючих.

Освітні:Вчити дітей розподіляти роботу між собою у команді.

Закріплювати знання дітей про трудові процеси: догляд за рослинами, збирання пилу.

Розвиваючі:Формувати вміння працювати акуратно, доводити розпочату справу до кінця.

Завантажити:


Попередній перегляд:

Конспект провадження трудової діяльності у середній групі.

Тема: "Прибирання групової кімнати".

Вигляд: господарсько - побутова праця.

Програмний зміст:

Ціль: Формувати в дітей віком вміння працювати у колективі.

Виховні: Виховувати у дітей позитивне ставлення до праці, доброзичливе ставлення один до одного, дбайливе та уважне ставлення до оточуючих.

Освітні:Вчити дітей розподіляти роботу між собою у команді.

Закріплювати знання дітей про трудові процеси: догляд за рослинами, збирання пилу.

Розвиваючі: Формувати вміння працювати акуратно, доводити розпочату справу до кінця.

Обладнання: тазики з водою, ганчірочки, фартухи, лійки, іграшка-кішечка.

Запланований результат: внаслідок колективної господарсько-побутової праці в дітей віком сформовано ціннісне ставлення до власної праці та праці своїх однолітків; діти повинні зрозуміти, що після їхньої роботи в групі стало чисто, світло і красиво.

Методи та прийоми: Словесний ігровий (розмова, пояснення), наочний

(Показ методу дій), практичний.

Хід колективної праці:

1 етап. Мотивація трудової діяльності

Вихователь: Хлопці, сьогодні до нас у гості прийшла лисичка і принесла вам якийсь сюрприз. Але для того, щоб його отримати, вам потрібно добре попрацювати. Лисичка помітила, що у нас у групі на полицях пил і дала завдання провести прибирання в нашій групі, щоб було чисто, красиво. Але це ще не все. Наші рослини дуже погано почуваються. Як ви вважаєте, чому? (Не поливають). Правильно, хлопці – нашим рослинам не вистачає води, якою вони харчуються. Через це вони й захворіли. Лисичці це зовсім не сподобалося, вона хоче подивитися, як ми вміємо їх поливати. Виконаємо завдання нашого гостя? (Так). Тоді зараз ми вирішимо, хто яке доручення виконуватиме. А лисичка присяде на стільчик і спостерігатиме за нашою роботою.

2 етап. Організація трудової діяльності.

Вихователь виносить заздалегідь підготовлений матеріал – фартухи, ганчірочки, тази, лійки – і ставить усе на стіл.

Вихователь: Хлопці, давайте ми з вами поділимося на 2 команди. А перед роботою, давайте згадаємо, що і як ми робитимемо. Лійку беремо в дві руки (одною рукою за носик, іншою за ручку), наливають у туалетній кімнаті половину лійки води, підносять кінець носика лійки до горщика так, щоб носик лійки торкався горщика і акуратно нахиляють лійку для поливання. Поливати потрібно доти, поки у блюдечку під горщиком не з'явиться вода. (Показ вихователя).

Ганчірки, опускаємо у воду, віджимаємо, розправляємо і протираємо полиці, стільці, столи, щоб ніде не залишилося пилу (показ вихователя). Діти, не забувайте, що коли працюєте, потрібно бути ввічливими, не сваритися і допомагати один одному.

Отже, починаємо прибирання. Не забудьте одягнути фартухи, щоб не замочити одяг. (Вихованець по черзі підходить до дітей, спостерігає, контролює, допомагає працювати, нагадує про способи роботи.)

3 етап. Підсумок роботи.

(Виховник пропонує закінчити роботу та приступити до прибирання інвентарю. Допомагає знайти місце для обладнання, скласти його акуратно).

Вихователь: Хлопці, давайте тепер побачимо, що ж у нас вийшло. Дивіться, і лисичка поспішає подивитися на виконану роботу. (Вихованець підносить іграшку до вуха). Лисичка каже, що ви дуже добре попрацювали і хоче тепер дізнатися, для чого ви це робили? Яку користь принесе наша праця? (Відповіді дітей). Їй дуже сподобалася наша праця. Як ви дбайливо та акуратно поливали рослини, як чисто витерли пил з меблів. Які працьовиті хлопці! За це лисичка хоче вас пригостити солодким подарунком. (Вихованець виносить цукерки). За ваші старання вона дарує вам ці смачні цукерки.

(вихователь роздає частування)

Хлопці, лисичці настав час йти додому, до своїх кошенят, але вона обіцяє скоро прийти ще раз до нас у гості. (Діти прощаються, лисичка йде)

Тема: «Веселі кухарі»

Завдання:

1. Ознайомити дітей із працею кухаря – кондитера, з характерними особливостями зовнішнього вигляду, предметами та технікою необхідні роботи. Розширити кругозір та словниковий запас дітей. Виховувати інтерес до трудової діяльності кухаря – кондитера.

2. Вчити дітей ліпити частування із солоного тіста. Закріпити вміння: скачувати грудочку тіста круговими рухами між долонями, сплющувати його. Вчити зраджувати виробу закінчений вигляд, оформляючи виробу макаронними виробами, квасолею.

3. Розвивати: почуття форми, пропорції, окомір, дрібну моторику рук, фантазію, творчість.

Матеріал:

  1. Мультимедійний проектор.
  2. Презентація «Праця кухаря – кондитера». (Склала І. Н. Підгірна)
  3. Музичний супровід: «Ми поплескаємо в долоні…» (муз. і сл. А.Е. Фрунзе) «Пряники» (обробка А. Е. Фрунзе)
  4. Дипломи «Веселих кухарів».
  5. Фартухи, ковпаки.
  6. Солене тісто - жовтого кольору. Макаронні вироби різної форми, квасоля.
  7. Дошки для ліплення, DVD чи CD диски, вологі серветки.

Хід заняття.

Діти приходять у гості до «кухаря-кондитера».
Вихователь у фартуху та ковпаку.

«Кондитер»: - Здрастуйте хлопці, я – кухар-кондитер! А ви хочете стати веселими кухарями? (Відповіді дітей)
А для цього нам потрібно познайомитися з професією кухаря-кондитера, і навчитися готувати як справжні кухарі-кондитери.
А хто такий кухар? (Діти відповідають).

Слайд №2. "Кухар".
Розповідь про слайд.

"Кондитер": - Кухар, це людина, яка готує їжу: салати, супи, борщі, макарони, картопляне пюре, смажить котлети, ліпить пельмені, варить каші.

«Кондитер»: - А тепер я розповім вам про свою професію, яка називається кухар – кондитер.

Слайд №3. «Кондитер».
(Оповідання щодо слайду № 3)

«Кондитер»: - Кухар – кондитер – це людина, яка готує, випікає, а потім прикрашає тістечка, торти, печива, пряники.
- Професія кондитера дуже складна, і водночас дуже цікава, творча та… смачна.

Кожен із вас напевно був у кафе, або купували в магазині смачні тістечка та торти. Як гарно вони прикрашені: і квіточками, і грибочками, і різними кульками, і серцем.

Скільки багато продається в магазинах різних видівпечива та пряників. Це все приготував кухар – кондитер!



Слайд № 4. «Праця кухаря – кондитера».
(Оповідання щодо слайду про працю кондитера).

«Кондитер»: - У кухаря – кондитера є спеціальний одяг, який він одягає, приходячи на роботу. Це – халат, фартух, ковпак чи косинка. А робить він це для того, щоб не забруднити свій одяг, і щоб ворсинки, волосся не потрапило в їжу.

Слайд № 5. "Інструменти для кухаря - кондитера".

«Кондитер»: - Звичайно кухар – кондитер великий майстер своєї справи. Але у нього є помічники – це робочі інструменти, які допомагають робити, випікати і прикрашати тістечка та торти.
(Оповідання зі слайду №5)

Показ інструментів – помічників,
для кухаря – кондитера.

Закріплення:- Як називається людина, яка випікає
тістечка та торти?
- Який одяг він одягає, прийшовши на роботу?
– Які інструменти він використовує у своїй роботі?

Гра – танець «Ми поплескаємо у долоні».

Практична частина.

«Кондитер»: - Тепер я хочу навчити вас робити тістечка.
Тістечка ми ліпитимемо з кольорового, солоного тіста.
Їсти їх не можна, зате з ними можна грати, коли вони висохнуть, у «Кафе», в «Магазин», пригощати ляльок або просто подарувати.
Але спочатку вам потрібно те саме стати маленькими кухарями, і одягти робочу форму.
(Діти одягають фартухи та ковпаки)

Пальчикова гімнастика

Тісто ручками пам'ятаємо. - стискати та розтискати пальчики.
Солодкий тортик спекти. - плескати долонями.
Серединку змажемо джемом, - кругові рухи пальцями по долоні.
А верхівку, солодким кремом. - Кругові рухи пальцями по долоні.
І кокосовою крихтою – висипаємо «крихту» пальчиками обох рук.
Ми посипаємо торт трохи.
А потім заваримо чай, - пальці «щепотою», кругові рухи кистями обох рук.
У гості друга запрошуй! - Долоні вгору, стискати і розтискати пальці.

Послідовність роботи

1. Скачуємо кулю з грудочки жовтого, солоного тіста.
Сплющуємо його. Це є основою. Поміщаємо на підставку (CD-диск).
2. Оформляємо «тістечко» макаронними виробами, квасолею, надаючи виробу закінченого вигляду.

Принаймні виготовлення діти приносять вироби окремий столик.

«Кондитер»: - Хлопці, та ви справжні кухарі – кондитери. Які гарні тістечка ви зробили.
(Аналіз робіт).
«Кондитер»: - І ще, ми маємо дати обіцянку «Веселих кухарів»!
А тепер ми посміхнемося,
Міцно за руки візьмемося.
І один одному на прощання
Ми подаруємо обіцянку.
Будемо з тестом ми дружити,
І ліпити! Ліпити! Ліпити!

Звучить музика «Пряники». (Можна потанцювати).

Вручення дипломів «Веселого кухарка»

Частування дітей печивом.

ДИПЛОМ
Виданий «Веселому Кухарку»
_______________________
У тому, що він пройшов(а)
курси «Веселих кухарів»
і може допомагати мамі та бабусі
у приготуванні тістечок,
тортів, печива, пряників
та інших смаколиків.

Курси провела вихователь
МАДОУ КВ «дитячий садок № 8
Динського району»
Підгірна І. Н. ________________________

Loading...Loading...